Kontrolní seznam v posledním měsíci těhotenství: 1. část

Říkáš si, co všechno je třeba stihnout a zařídit ještě před narozením tvého malého tvorečka? Je toho poměrně dost, ale na druhou stranu nic, co by nezvládla s lehkostí a nadhledem, obzvlášť když budeš mít svůj "TO DO" list. V prvním části trojdílného článku na téma "kontrolní seznam v těhotenství" přinášíme celkem 7 konkrétních doporučení, která by neměla žádná nastávající mamča minout!

1. Dopřejte si manikůru / pedikůru

Nejenže si zasloužíte nějaké to rozmazlování, ale vaše ruce budou na nadcházejících fotografiích vypadat skvostně (a že jich bude). Navíc se budete moci sebevědomě projít bosky či v žabkách po svém okolí (s pocitem, že jste krásná).

2. Sbalte si oblečení, které budete potřebovat, až se s miminkem vrátíte domů

Domů se pravděpodobně vrátíte s novorozencem obaleném v bezchybných přikrývkách z nemocnice, není tedy třeba tahat s sebou žádné oblečení pro miminko. Avšak určitě si nezapomeňte slušivý obleček s kloboukem pro sebe na návrat domů.

3. Zajděte si na večeři 

Těžko říci kdy zase budete mít chvíli času jen pro sebe a svou drahou polovičku. Využijte pár posledních týdnů na činnosti, které si následující období nebudete moci dovolit.

4. Upgradujte úložiště telefonu

Zanedlouho se z vás stane fotograf a kameraman miminek roku a místo na telefonu vám jistě brzy dojde. Nedovolte, aby se video zachycující prvního nesmyslná slovíčka vašeho děťátka ořízla, protože jste paměť zaplnili na první projížďce s kočárkem po okolí. (Pomocnou ruku vám mohou poskytnout aplikace, jako jsou například Tinybeans.)

5. Když už je řeč o fotografiích… najděte si fotografa miminek

Poptejte se přátel a ušetřete na ceně (mezi cenou za vytištěné fotografie v ruce a teprve nafocené fotografie je poměrně razantní rozdíl). Mnozí fotografové rádi fotí miminko obzvláště v prvních měsících jeho života. Takže spěchejte a sežeňte ty nejlepší snímky, za tu nejlepší cenu, dokud je ještě čas.

6. Požádejte si o masáž nohou

Masáž nohou vám v tomto období přijde obzvlášť vhod a navíc si ji zasloužíte. Vaše drahá polovička nebo kdokoli jiný v dosažitelné vzdálenosti postačí. (Definitivně si to zasloužíte - a navíc je těžké odmítnout ženu, která si na své vlastní hony nedosáhne.

8. Investujte do hezkého outfitu na jógu

Kate Middleton odešla z nemocnice s nějakým tím kilem navíc a to se dozajista povede i vám. Dobré na tom však je, že oblečení na jógu lze nosit každý den. Nakupte oblečení, které je pohodlné a budete se v něm cítit dobře (nebuďte příliš ambiciózní ohledně rozměrů) a můžete jej mít na sobě i při odchodu z nemocnice a při očekávaných návštěvách v nemocnici. Sežeňte si čelenku a suchý šampón, péče o vlasy se brzy stane luxusem, který si nebudete moci dovolit.

POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ....;)

Článek pro tebe připravil www.babywatch.

Zdroj: thebump.com

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.